SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Ukryta miłość, odc. 124 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana mówi Roselenie, że nigdy jej nie zaufa

Ukryta miłość, odc. 124 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana mówi Roselenie, że nigdy jej nie zaufa

07.01.2013, godz. 02:00
UKRYTA MIŁOŚĆ zamiast ZAKAZANEGO UCZUCIA. W nowej telenoweli ZURIA VEGA i GABRIEL SOTO
UKRYTA MIŁOŚĆ zamiast ZAKAZANEGO UCZUCIA. W nowej telenoweli ZURIA VEGA i GABRIEL SOTO foto:

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 124 w TV4 w poniedziałek, 7.01.2013 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 124 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Aldo przypomina Maximinowi, że zawsze we wszystkim go krył i dlatego nie ma prawa nazywać go zdrajcą. Nalega także, żeby zostawił Vicky w spokoju, bo już dość krzywd jej wyrządził. Maximino oznajmia Oscarowi, że Aldo wyjeżdża na bezterminowe wakacje.

Brígida donosi Roselenie, że jej mąż próbował zabić Alda. Roselena wybiera się do konsorcjum, żeby porozmawiać z Lucianą. Dziewczyna pyta kobietę, dlaczego ją oddała i czy miała coś wspólnego ze śmiercią Aurory. Roselena wyjaśnia, że gdyby Aurora nie zakręciła w głowie Maximinowi, do niczego by nie doszło.

Luciana proponuje konfrontację z Claudiem i Maximinem, ale Roselena odmawia, gdyż twierdzi że ta sprawa dotyczy tylko je obie. Na koniec wyjaśnia, że oddała ją Paz, bo przypominała jej o Aurorze. Aldo radzi Vicky, żeby nie szukała więcej Maximina. Luciana czyni wyrzuty Roselenie, że zataiła przed Claudiem prawdę o tym, że żyje i mówi, że już nigdy jej nie zaufa. Obiecuje jednak, że będzie mogła widywać się z wnukiem, tak samo jak Rodrigo. Roselena całuje ją w policzek i wychodzi.

Brígida mówi Roselenie, że słyszyła jak Jana mówiła Melissie, że zerwała z Borisem.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: