SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Ukryta miłość, odc. 110 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana nie chce wybaczyć Roselenie

Ukryta miłość, odc. 110 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana nie chce wybaczyć Roselenie

18.12.2012, godz. 02:00
UKRYTA MIŁOŚĆ zamiast ZAKAZANEGO UCZUCIA. W nowej telenoweli ZURIA VEGA i GABRIEL SOTO
UKRYTA MIŁOŚĆ zamiast ZAKAZANEGO UCZUCIA. W nowej telenoweli ZURIA VEGA i GABRIEL SOTO foto:

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 110 w TV4 we wtorek, 18.12.2012 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 110 - STRESZCZENIE. Roselena przysięga, biorąc Boga na świadka, że żałuje tego, co zrobiła. Luciana jej nie wierzy i nie chce jej wybaczyć. Gala cieszy się z pierwszego sukcesu. Dzwoni do Fernandy i chwali się przez telefon, że znalazła sposób na zwrócenie na siebie uwagi Rodriga.

Jana mówi Patricio, że Luciana zdała znakomicie egzamin. Patricio prosi siostrę, żeby pozwoliła mu przekazać tę dobrą wiadomość Lucianie. Melissa zaprasza Claudia na kolację. Para wybiera restaurację, w której są także Oscar i Constanza. Ci drudzy zapraszają ich do swojego stołu i rozmawiają o Lucianie i Janie.

Maximino jest zły, że Vicky ignoruje jego telefony. Aldo gratuluje jej odwagi. Roselena odczytuje wiadomość męża wysłaną do Vicky. Domyśla się, że mąż ją zdradza. Zarzuca mu niewierność i domaga się wyjaśnień. Maximino przyznaje, że spotyka się z inną kobietą od czasu, jak ona przestała zaspokajać jego potrzeby. Matilde prosi Rodriga, żeby wybaczył matce, ale on uparcie odmawia i zarzeka się, że nigdy nie wróci do dawnego domu.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: