SuperSeriale streszczenia Ukryta miłość, odc. 110 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana nie chce wybaczyć Roselenie

Ukryta miłość, odc. 110 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana nie chce wybaczyć Roselenie

18.12.2012, godz. 02:00 / aktualizacja 17.12.2012, godz. 19:21
ukryta_milosc_zamiast_zakazanego_uczucia
UKRYTA MIŁOŚĆ: Zuria Vega jako Luciana foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 110 w TV4 we wtorek, 18.12.2012 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 110 - STRESZCZENIE. Roselena przysięga, biorąc Boga na świadka, że żałuje tego, co zrobiła. Luciana jej nie wierzy i nie chce jej wybaczyć. Gala cieszy się z pierwszego sukcesu. Dzwoni do Fernandy i chwali się przez telefon, że znalazła sposób na zwrócenie na siebie uwagi Rodriga.

Jana mówi Patricio, że Luciana zdała znakomicie egzamin. Patricio prosi siostrę, żeby pozwoliła mu przekazać tę dobrą wiadomość Lucianie. Melissa zaprasza Claudia na kolację. Para wybiera restaurację, w której są także Oscar i Constanza. Ci drudzy zapraszają ich do swojego stołu i rozmawiają o Lucianie i Janie.

Maximino jest zły, że Vicky ignoruje jego telefony. Aldo gratuluje jej odwagi. Roselena odczytuje wiadomość męża wysłaną do Vicky. Domyśla się, że mąż ją zdradza. Zarzuca mu niewierność i domaga się wyjaśnień. Maximino przyznaje, że spotyka się z inną kobietą od czasu, jak ona przestała zaspokajać jego potrzeby. Matilde prosi Rodriga, żeby wybaczył matce, ale on uparcie odmawia i zarzeka się, że nigdy nie wróci do dawnego domu.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: