SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Trudne sprawy odc. 704 - opis, streszczenie: Małoletnia matka naraża dziecko na niebezpieczeństwo!

Trudne sprawy odc. 704 - opis, streszczenie: Małoletnia matka naraża dziecko na niebezpieczeństwo!

12.12.2016, godz. 02:00
DYREKTORKA WYRZUCIŁA PRZEDSZKOLANKĘ, BY ZATRUDNIĆ KOLEGĘ.
foto: Super Express

"Trudne sprawy" odcinek 704 w poniedziałek, 12.12.2016, o godz. 13 w telewizji Polsat. "Trudne sprawy" odc. 704 - streszczenie: Siedemnastolatka zamiast zajmować się swoim malutkim dzieckiem, cały czas myśli o zabawie i zadaje się z nieodpowiednimi ludźmi. Pewnego dnia zostawia synka pod opieką nieznajomych osób.

Samotna, bezrobotna Urszula wychowuje 12-letnią Katarzynę i 17-letnią Sonię, która jest mamą 4-miesięcznego Roberta. Ojciec chłopca, 18-letni Adrian, nie jest zainteresowany jego wychowywaniem. Urszulę złości, że Sabina nadal kocha nieodpowiedzialnego chłopaka, a w dodatku sama nie zamierza się ustatkować. Lekkomyślna 17-latka ciągle myśli o imprezach. Wbrew oczekiwaniom matki, zachowanie jej córki pogarsza się z dnia na dzień. Dziewczyna wagaruje i spotyka się z podejrzanymi ludźmi. Pewnego dnia wychodzi z Robertem do parku i zostawia niemowlaka pod opieką przypadkowo napotkanych staruszków. Cierpliwość Urszuli kończy się, gdy Sonia, wbrew zakazowi, zabiera synka na imprezę.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: