SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Trudne sprawy odc. 691 - opis, streszczenie: Dziewczyna wyłudza alimenty za dziecko, którego nie ma

Trudne sprawy odc. 691 - opis, streszczenie: Dziewczyna wyłudza alimenty za dziecko, którego nie ma

23.11.2016, godz. 02:00
DYREKTORKA WYRZUCIŁA PRZEDSZKOLANKĘ, BY ZATRUDNIĆ KOLEGĘ.
foto: Super Express

"Trudne sprawy" odcinek 691 w środę, 23.11.2016, o godz. 13 w telewizji Polsat. "Trudne sprawy" odc. 691 - streszczenie: Elwira wyłudza pieniądze alimentacyjne za dziecko swojej przyjaciółki.

Po rozstaniu z dziewczyną, Elwirą, 18-letni Dawid wiąże się z Angeliką. Po pewnym czasie była dziewczyna, pracująca jako animatorka w Turcji, informuje go, że został ojcem. Żąda od niego alimentów. Młody mężczyzna cieszy się z narodzin córki. Od tej pory co miesiąc przesyła Elwirze 250 złotych, które zarabia na praktykach. Ma nadzieję, że niebawem zobaczy swoje dziecko. Trzy miesiące później spotyka przyjaciółkę Elwiry, Gabrielę. Dziewczyna zajmuje się niemowlęciem, w którym Dawid rozpoznaje córeczkę. Gabriela nie chce powiedzieć, gdzie zatrzymała się Elwira. Młody ojciec postanawia ją odnaleźć. Jego decyzje i działania nie podobają się Angelice. Dziewczyna podejrzewa, że była partnerka chce się zemścić na jej ukochanym.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: