SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Trudne sprawy odc. 688 - opis, streszczenie: Lena zaszła w niechcianą ciążę z Konradem, który ją zdradzał

Trudne sprawy odc. 688 - opis, streszczenie: Lena zaszła w niechcianą ciążę z Konradem, który ją zdradzał

18.11.2016, godz. 02:00
DYREKTORKA WYRZUCIŁA PRZEDSZKOLANKĘ, BY ZATRUDNIĆ KOLEGĘ.
foto: Super Express

"Trudne sprawy" odcinek 688 w piątek, 18.11.2016, o godz. 13 w telewizji Polsat. "Trudne sprawy" odc. 688 - streszczenie: Lena zaszła w niechcianą ciążę z Konradem, który ją zdradzał.

Lena zaszła w niechcianą ciążę z Konradem. Gdy spodziewała się dziecka, chłopak zdradził ją, dlatego nie chce mieć z nim nic wspólnego. Zrezygnowała z edukacji, bo była wyszydzana przez rówieśników. Jej matka, Karolina, odrzuciła dobrze płatną pracę i przeniosły się do większego miasta. W Bydgoszczy 18-latka szybko odnalazła się w nowych murach szkolnych. Jednak zamiast zajmować się nauką, skupiła się na tym, wkupić się w łaski nowych koleżanek. Dziewczyna zaniedbała naukę, jak i swoją córkę Maję. Karolina była załamana jej zachowaniem. Musiała zajmować się wnuczką i utrzymywać dom ze skromnej pensji. Pewnego dnia postanowiła skontaktować się z Konradem, co jeszcze bardziej zaogniło trudną sytuację.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: