SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Trudne sprawy odc. 684 - opis, streszczenie: Hubert wycofuje się z życia rodzinnego na rzecz szpitala. Żona myśli, że ją zdradza.

Trudne sprawy odc. 684 - opis, streszczenie: Hubert wycofuje się z życia rodzinnego na rzecz szpitala. Żona myśli, że ją zdradza.

14.11.2016, godz. 02:00
DYREKTORKA WYRZUCIŁA PRZEDSZKOLANKĘ, BY ZATRUDNIĆ KOLEGĘ.
foto: Super Express

"Trudne sprawy" odcinek 684 w poniedziałek, 14.11.2016, o godz. 13 w telewizji Polsat. "Trudne sprawy" odc. 684 - streszczenie: Hubert wycofuje się z życia rodzinnego na rzecz szpitala. Żona myśli, że ją zdradza.

4-letni Hubert jest mężem 42-letniej Weroniki. Małżeństwo z 17-letnim stażem na dwoje nastoletnich dzieci. Jak co roku małżonkowie, zostawiają syna i córkę u dziadków a sami jadą na urlop do Holandii. Niestety po drodze, podczas postoju na stacji benzynowej, dochodzi między nimi do poważnej kłótni. W jej wyniku Hubert odjeżdża, pozostawiając żonę samą. Zaskoczona kobieta, wraca do domu. Po kilku godzinach dołącza do niej Hubert. Para ponownie zaczyna się sprzeczać. Mimo oczekiwań relacja między nimi nie ulega poprawie. Hubert wycofuje się z życia rodzinnego, często przebywa poza domem. Żona podejrzewa go o romans, ale pewnego dnia odkrywa, że mężczyzna pracuje jako wolontariusz w szpitalu. Mimo to nie zmienia swojego stosunku do niego.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: