SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Trudne sprawy odc. 676 - opis, streszczenie: Do Igora wraca Kalina. Mówi mu, że spodziewa się jego dziecka.

Trudne sprawy odc. 676 - opis, streszczenie: Do Igora wraca Kalina. Mówi mu, że spodziewa się jego dziecka.

31.10.2016, godz. 02:00
DYREKTORKA WYRZUCIŁA PRZEDSZKOLANKĘ, BY ZATRUDNIĆ KOLEGĘ.
foto: Super Express

"Trudne sprawy" odcinek 676 we wtorek, 25.10.2016, o godz. 13 w telewizji Polsat. "Trudne sprawy" odc. 676 - streszczenie: Do Igora wraca Kalina. Mówi mu, że spodziewa się jego dziecka.

Igor, pracownik firmy śmieciarskiej i playboy, poznaje Kalinę. Zakochany, postanawia się ustatkować. Jego plany biorą w łeb, gdy jego wybranka zostawia go dla innego. W trudnej chwili do mężczyzny zgłasza się jego kolega, Paweł, który wpadł na pomysł rozkręcenia biznesu. Chce, by poprowadzili go razem. Okazuje się, że zamierza otworzyć firmę przeprowadzkową dla kobiet. W sprawach biznesowych przedsiębiorczym mężczyznom pomaga Julia, która zakochuje się w Igorze. Początkowo firma rozwija się w błyskawicznym tempie. Jednak po pewnym czasie po mieście zaczynają krążyć plotki o tym, że jej właściciele okradają i wykorzystują seksualnie klientki. Liczba zleceń drastycznie spada. W tym samym czasie do Igora wraca Kalina. Mówi mu, że spodziewa się jego dziecka.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: