SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Triumf miłości, odc. 150 - OPIS, STRESZCZENIE: Victoria zostaje porwana

Triumf miłości, odc. 150 - OPIS, STRESZCZENIE: Victoria zostaje porwana

07.02.2012, godz. 02:55
Triumf miłości - Victoria
foto: TV 4

Osvaldo wyznaje Maxowi, co zaszło w teatrze. Mówi mu, że jeśli Victoria będzie chciała ułożyć sobie życie z doktorem Riosem, zaakceptuje to. Max dostaje telefon od porywaczy i dowiaduje się, że Victoria również została porwana. Przestępcy żądają okupu.

Osvaldo opowiada Maximiliano, o tym co zaszło w teatrze. Chłopak rozważa zamknięcie Leoneli w ośrodku odwykowym. Wyznaje także ojcu, że widział Victorię całującą się z doktorem Riosem. Osvaldo przyznaje, że zauważył nić porozumienia, która nawiązała się między Victorią a Heriberto. Mówi, że jeśli żona znajdzie szczęście u boku lekarza, będzie musiał się z tym pogodzić i z niej zrezygnować.

>>> TRIUMF MIŁOŚCI - wszystko o serialu

Victoria również zostaje porwana.

Pijana Leonela zaczyna tańczyć w parku i wdaje się w kłótnię z miejscowymi żulami. Pojawiają się policjanci, którzy chcą zabrać kobietę na komisariat. Z pomocą przychodzi jej Juan Pablo, który zgadza się zaopiekować znajomą.

Diana nie ukrywa, że Cruz jej się podoba. Chłopak odrzuca jej zaloty, informując ją, że jest szczęśliwie żonaty. Diana zapowiada, że zawsze dostaje to co chce i nie spocznie póki Cruz nie będzie jej. Fernanda wyznaje Milagros, że widziała męża z Dianą. Uważa, że jest dla Cruza jedynie przeszkodą i dlatego zamierza go zostawić. Bez niej będzie mógł odnieść sukces na jaki zasługuje.

Maximiliano dostaje telefon od porywaczy. Ci żądają 10.000 peso w zamian za wolność Victorii i Marii Desamparaday. Porywacze zawożą Victorię w te same miejsce, gdzie przetrzymywana jest Maria Desamparada. Maximiliano nie radzi sobie ze stresem. Szuka wsparcia u doktora Riosa.

Zobacz koniecznie: WSZYSTKIE STRESZCZENIA serialu Triumf miłości

Policja ustala, że jedyne ślady w kominku Bernardy są pozostawione przez Fausto. Chłopak zostaje oskarżony o zabicie Tomasy. Victoria oświadcza Marii Desamparadzie, że nie pozwoli, aby jej się coś stało. Dziewczyna ripostuje, że jest sierotą i Victoria nie ma prawa nazywać jej córką. Z powodu braku dowodów Bernarda wychodzi na wolność. Maximiliano informuje Fernandę, że Victoria i Maria Desamparada zostały porwane.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: