SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szpital odc. 484- opis, streszczenie: Kuzyn

Szpital odc. 484- opis, streszczenie: Kuzyn

16.03.2016, godz. 02:00
Szpital odc. 109
Szpital odc. 109 foto: tvnplayer.pl

"Szpital" odc. 484 w środę 16.03.2016 o godz. 18 w TVN. " Szpital" odc. 484 - streszczenie: Karetka przywozi do szpitala 12-letniego Filipa, który wraz z matką uczestniczył w pogrzebie dziadka. Po uroczystości w domu zmarłego odbyła się stypa. Tam chłopiec po raz pierwszy spotkał swojego o rok młodszego kuzyna.

Nastolatkowie przypadli sobie do gustu. Niepilnowani przez rodziców bawili się w garażu, gdzie znaleźli kluczyki do samochodu. Młodszy chłopiec wsiadł do auta, niechcący ruszył i przejechał Filipowi po stopie. Pacjent trafia po opiekę doktora Roberta Szewczyka. Nie wie, że 11-latek jest jego przyrodnim bratem.

Do szpitala przychodzi 25-letni Paweł. Niedawno postanowił zostać gwiazdorem disco polo. Ma bogatych rodziców, jest na ich utrzymaniu. Matka i ojciec sponsorują jego pomysły. Kiedy nagrywał teledysk w stylu Dzikiego Zachodu, spadł z konia, przez co stracił przytomność. Na oddział przychodzi z nim dziewczyna, Paulina. Pacjentem zajmuje się doktor Anna Nowicka. W szpitalu Paweł odkrywa, że jego partnerka jest w ciąży. Prosi ojca o pieniądze na aborcję.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: