SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szpital odc. 482- opis, streszczenie: Śmieci

Szpital odc. 482- opis, streszczenie: Śmieci

14.03.2016, godz. 02:00
Szpital odc. 109
Szpital odc. 109 foto: tvnplayer.pl

"Szpital" odc. 482 w poniedziałek 14.03.2016 o godz. 18 w TVN. " Szpital" odc. 482 - streszczenie: Iwona Kuś przywozi do szpitala swojego męża, 47-letniego Andrzeja. Mężczyzna jest rencistą i od kilkunastu lat choruje na cukrzycę. Zaniedbał jednak rygorystyczną dietę, przez co jego stan się pogorszył.

Podczas kłótni nastoletni syn mężczyzny wbił mu gwóźdź w stopę. Pacjent trafia pod opiekę doktora Piotr Wójtowicza. Ordynator sądzi, ze Andrzej cierpi również na depresję.Iwona broni swojego dziecka i na wszystko mu pozwala.

Karetka przywozi 25-letniego Jacka, który pracuje w firmie wywożącej śmierci.W trakcie załadunku kosza upadł na jezdnię i zranił się w czoło. Dokucza mu również ból w nadgarstku. Mężczyznę przyjmuje doktor Dominika Gajda.

Wstępne badanie niepokoi lekarkę, gdyż rana głowy może oznaczać krwiaka albo pęknięcie czaszki. Do szpitala przyjeżdża dziewczyna pacjenta, która nie akceptuje jego pracy. Niespodziewanie pojawiają się również jej rodzice. Partnerka namawia Jacka, by kłamał na temat swojego zawodu.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: