SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szpital odc. 479- opis, streszczenie: Złodziejka

Szpital odc. 479- opis, streszczenie: Złodziejka

09.03.2016, godz. 02:00
Szpital odc. 109
Szpital odc. 109 foto: tvnplayer.pl

"Szpital" odc. 479 w środę 9.03.2016 o godz. 18 w TVN. " Szpital" odc. 479 - streszczenie: Do szpitala zgłasza się 22-letnia Karina, która razem z koleżanką chciała okraść spotkanego na ulicy mężczyznę. Ofiara, broniąc się, dotkliwie pobiła pacjentkę. Dziewczyna bardzo źle się poczuła, na chwilę straciła przytomność i ma zawroty głowy. Przyjmuje ją doktor Robert Szewczyk.

Karina jest recydywistką, która po wyjściu z więzienia postanowiła zmienić swoje życie. Jednak koleżanka namówiła ją do kradzieży. Dziewczyna żałuje tego, co zrobiła. Wkrótce okazuje się, że właściciel sklepu, w którym pracuje, zakochał się w niej. Karina odwzajemnia to uczucia. Jej koleżanka próbuje ich rozdzielić.

Jacek i Aneta przywożą na SOR swoją 16-letnią córkę, Olgę. Nastolatka została przypadkowo kopnięta przez tancerza podczas pokazu breakdance. Dziewczyna upadła i mocno uderzyła się w głowę. Pacjentka doktora Piotra Wójtowicza zaprzyjaźnia się ze sprawcą wypadku, a ten chce ją zabrać na wycieczkę do Holandii. Ojciec Olgi nie chce o tym słyszeć, zaś matka staje po jej stronie.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: