SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szpital odc. 444- opis, streszczenie: Niedźwiedź

Szpital odc. 444- opis, streszczenie: Niedźwiedź

02.12.2015, godz. 02:00
Szpital odc. 109
Szpital odc. 109 foto: tvnplayer.pl

"Szpital" odc. 444 w środę 2.12.2015 o godz. 18 w TVN. " Szpital" odc. 444 - streszczenie: Do szpitala trafia 18-letni Damian. Chłopak chciał ukraść pudełko lodów dla swojej dziewczyny. Właściciel sklepu prysnął mu w oczy gazem pieprzowym, a oślepiony Damian wpadł na szklaną witrynę i poważnie pokaleczył sobie twarz, głowę oraz ręce. Pacjenta przyjmują doktor Anna Nowicka i Dominika Gajda.

Okazuje się, że jego dziewczyna jest w ciąży. Nastolatkowie mieszkają na ulicy, nie wiedzą, jak poradzą sobie po narodzinach dziecka. Zona właściciela sklepu próbuje przekonać męża, by pomogli młodym.

Karetka przywozi 35-letnią Matyldę. Pacjentka chciała zrobić sobie zdjęcie z niedźwiedziem w zoo i weszła na jego wybieg, Wtedy drapieżnik rzucił się na nią. Kobieta zdołała uciec, ale biegnąc, przewróciła się kilka raz i poturbowała. Matylda trafia pod opiekę doktora Piotra Wójtowicza. Pacjentka porzuciła rodzinę, by podróżować, jednak pod wpływem chwili postanawia odzyskać byłego męża. Później zmienia plany.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: