SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia "Szpital" odc. 126 - opis, streszczenie: Lekarze zajmują się rannymi po wybuchu bomby w szkole

"Szpital" odc. 126 - opis, streszczenie: Lekarze zajmują się rannymi po wybuchu bomby w szkole

12.11.2013, godz. 02:00
Szpital odc. 126
Szpital odc. 126 foto: tvnplayer.pl

"Szpital" odc. 126 we wtorek, 12.11.2013 o godz. 17 w TVN. " Szpital" odc. 126 - streszczenie: Na oddział ratunkowy docierają kolejno karetki z poszkodowanymi w czasie wybuchu bomby w szkole. Pierwszą pacjentką jest Monika Adamowicz – nauczycielka i żona dyrektora. Kobieta ma ranną rękę, w którą wbił się duży odłamek szkła.

Kolejny pacjent to Maciek Bartela, który ma poparzoną rękę i rozbite czoło. Najbardziej poszkodowana jest Kalina Grajkowska. Dziewczyna jest ciężko poparzona i jej stan pogarsza się z każdą minutą. Pacjentami zajmują się dr Piotr Wójtowicz i dr Dominika Gajda.

Monika Adamowicz ma romans z Maćkiem Bartelą. Kobieta nakłamała chłopakowi, że mąż źle ją traktuje, dlatego Maciek postanowił zabić rywala podkładając bombę w jego gabinecie. Niestety Kalina Grajkowska – była dziewczyna Maćka, chcąc go powstrzymać weszła do pokoju dyrektora i tym samym znalazła się w samym centrum eksplozji.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: