SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 421 opis, streszczenie: Uczeń z licealnej wymiany

Szkoła odcinek 421 opis, streszczenie: Uczeń z licealnej wymiany

02.05.2017, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 421 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek 02.05.2017, o godz. 15.30 streszczenie: Do Polski przyjeżdża John Evans, uczeń z licealnej wymiany. Jest Anglikiem, ale jego mama urodziła się w Polsce. Przystojny mulat podoba się dziewczynom. Należą do nich Marta Dobrowolska i jej przyjaciółka Matylda Przybylska. Marta rezygnuje ze związku z Johnem.

 

Postanawia pomóc Matyldzie się z nim umówić. Szybko okazuje się jednak, że to właśnie ona spodobała się nowemu uczniowi. Gimnazjalista Antek jest fanem hip-hopu. Nagrywa własne piosenki, ale nie przysparzają mu one popularności. Odnosi sukces dopiero, gdy wykorzystuje znaleziony w szkole tekst. Wkrótce dzwoni do niego producent muzyczny i proponuje profesjonalne nagranie w studio. Autor skradzionego tekstu nie chce, by Antek zarabiał na jego pracy. Nastolatek musi stworzyć kolejne piosenki. Prosi Adama o pomoc.

 

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: