SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 420 opis, streszczenie: Medyczna marichuana

Szkoła odcinek 420 opis, streszczenie: Medyczna marichuana

28.04.2017, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 420 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 28.04.2017, o godz. 15.30 streszczenie: Gimnazjalista Filip Świercza cierpi na bóle głowy. Jest przekonany, że nie pomogą mu żadne leki, gdyż tak jak jego matka ma skłonność do migren. Tę informację wykorzystują koledzy z klasy nastolatka i podają mu ciasto, które zawiera podobno medyczną marihuanę.

Maturzystka Donata Wojtczak kończy związek z Kubą Zambrowskim. Zarzuca mu, że nie potrafi sprostać jej oczekiwaniom. Kiedy dziewczyna urządza swoje urodziny, on przychodzi bez szampana i tortu, choć obiecał je przynieść. Wśród gości znajduje się też Adam Karski, który pochodzi z zamożnej rodziny. To bardzo imponuje Donacie. Kuba postanawia zawalczyć o miłość.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: