SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 399 opis, streszczenie: Licealistka Natalia spotyka się z żonatym 35-latkiem

Szkoła odcinek 399 opis, streszczenie: Licealistka Natalia spotyka się z żonatym 35-latkiem

29.03.2017, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 399 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 29.03.2017, o godz. 15.30 streszczenie: Licealistka Natalia Wielgosz spotyka się z 35-latkiem. Jej przyjaciółki są przekonane, że mężczyzna ma rodzinę. Nastolatka nie wierzy jednak w podejrzenia dziewczyn, które podstępem zdobywają dowody na potwierdzenie swoich obaw.

Dziewczyna jest w szoku, widząc zdjęcia żony i dziecka swojego ukochanego. W liceum pojawia się nowy uczeń, Maks Frańczak. Chłopak został wyrzucony z poprzedniej szkoły z powodu problemów z narkotykami. Wciąż jednak czuje się bezkarny, bo jest przekonany, że bogaci rodzice wybawią go z każdych kłopotów. Chłopakowi wpada w oko Agnieszka Sanecka. Dziewczyna jest jednak zajęta.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: