SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 379 opis, streszczenie: Beata i Kamil są nierozłączni, odkąd zostali parą

Szkoła odcinek 379 opis, streszczenie: Beata i Kamil są nierozłączni, odkąd zostali parą

01.03.2017, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 379 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 01.03.2017, o godz. 15.30 streszczenie: Gimnazjaliści Beata Okońska i Kamil Radomski są nierozłączni, odkąd zostali parą. Przyjaciele, Kasia i Tomek, chcą ich skłócić, by ci jak dawniej mieli dla nich czas. Kasia mówi więc Beacie, że Kamil ją podrywał.

Dziewczyna rzuca ukochanego. Chłopak jest załamany. Dziewczynie też trudno jest pogodzić się z ich rozstanie. W internecie pisze o tym, że chce się zabić. Tymczasem gimnazjalista Kuba Mikucki zakochuje się w Renacie Złotnickiej. Chłopak nie wie, jak umówić się na randkę. Po lekturze internetowych artykułów o sztuce podrywu zyskuje pewność siebie. Zaczyna wierzyć, że jest ekspertem w tej dziedzinie.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: