SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 356 opis, streszczenie: Utrzymanek

Szkoła odcinek 356 opis, streszczenie: Utrzymanek

25.11.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 356 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 25.11.2016, o godz. 15.30 streszczenie: Licealista Justyna Dudek wychowywała się w domu dziecka od szóstego roku życia. Matka porzuciła ją i wyjechała z kochankiem za granicę. Dziewczyna cały czas pisała do niej listy, sądziła bowiem, że wróci. Niespodziewanie, po dziesięciu latach milczenia, kobieta prosi córkę o pieniądze. Justyna jest rozczarowana, postanawia jednak pomóc matce, która napisała w wiadomości, że jest poważnie chora. Nastolatka oddaje rodzicielce wszystkie oszczędności. Wkrótce chłopak licealistki odkrywa, że kobieta ją oszukała.

Tymczasem licealista Rafał Przybylski nie wie, co chce robić po maturze. Postanawia zostać idealnym mężem swojej bogatej partnerki. Zamierza jak najszybciej się oświadczyć i żyć za jej pieniądze. Uczennica zgadza się na ślub, ale dopiero, gdy obydwoje skończą studia. Wówczas Rafał grozi, ze z nią zerwie, więc dziewczyna zmienia zdanie, nie chce jednak żyć na koszt rodziców.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: