SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 352 opis, streszczenie: Loteria

Szkoła odcinek 352 opis, streszczenie: Loteria

21.11.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 352 serialu paradokumentalnego w TVN w poniedziałek 21.11.2016, o godz. 15.30 streszczenie: Licealista Sebastian Chudzik liczy, że uda mu się znaleźć w budynku szkoły zwycięski kupon loterii liczbowej wart kilkadziesiąt milionów. Koledzy zamierzają to wykorzystać i podrzucają mu sfałszowany los. Nastolatek zaczyna uważać się za milionera, obraża nauczycieli, zamierza kupić szkołę. Wkrótce chuligani z klasy maturalnej dowiadują się o jego rzekomej wygranej. Podkradają Sebastianowi kupon.

Tymczasem dwie gimnazjalistki, przyjaciółki Daria i Róża, zostają porzucone przez partnerów. Pierwsza z nich zdaje sobie sprawę, że nie pasowali do siebie z Piotrkiem. Jednak Róża jest załamana rozstaniem, ponieważ wciąż kocha Borysa. Nastolatka próbuje poznać tożsamość dziewczyny, w której zakochał się uczeń. Daria odkrywa, że Borys zostawił Różę dla niej.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: