SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 351 opis, streszczenie: Gwałt

Szkoła odcinek 351 opis, streszczenie: Gwałt

18.11.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 351 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 18.11.2016, o godz. 15.30 streszczenie: Dwóch szkolnych chuliganów próbuje zgwałcić uczennicę liceum, Kasię Wawrzyniak. W jej obronie staje Jarek Dybowski i zostaje dotkliwie pobity. Agresywni nastolatkowie zastraszają swoje ofiary. Grożą Kasi i Jarkowi, by zmusić ich do milczenia. Wkrótce okazuje się, że licealiści zabili ukochanego psa dziewczyny.

Tymczasem nowy uczeń, Arek Brylak, nie potrafi odnaleźć się w gimnazjum, ponieważ nie rozumie panujących w szkole zasad. Uważa się też za lepszego od innych, przez co nie jest zbyt lubiany. Nastolatek sądzi, że podziwia go najlepsza uczennica. Kiedy dziewczyna nie chce iść z nim na randkę, wpada we wściekłość.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: