SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 349 opis, streszczenie: Aplikacja

Szkoła odcinek 349 opis, streszczenie: Aplikacja

16.11.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 349 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 16.11.2016, o godz. 15.30 streszczenie: Gimnazjalistka Inga Sowińska zrywa z chłopakiem po tym, jak aplikacja na telefon pokazała, że w przyszłości będą mieć bardzo brzydkie dzieci. Uczennica postanawia być z kolegą, którego wprawdzie nie lubi, ale program wskazał go jako ojca pięknego potomstwa. Były partner Ingi, Mariusz, nie potrafi pogodzić się z rozstaniem. Próbuje ją przekonać, że aplikacja kłamie.

Tymczasem inna uczennica, Anita Stefańczyk, jest zakochana w Patryk Głowiński. Chce go poderwać w trakcie szkolnej wycieczki. Żeby zgromadzić pieniądze na wyjazd, pozwala upokarzać się złośliwym koleżankom, które dla zabawy dają jej kompromitujące zadania. W końcu nastolatka naraża się dyrektorowi, przez co zostaje zawieszona w prawach ucznia. Oznacza to, że nie pojedzie na wycieczkę.
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: