SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 345 opis, streszczenie: Zły brat bliźniak

Szkoła odcinek 345 opis, streszczenie: Zły brat bliźniak

09.11.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 345 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 9.11.2016, o godz. 15.30 streszczenie: Dziewczyna licealisty, Kacpra Filipiaka, przyłapuje go na całowaniu się z inną. Nastolatek kłamie, że to jego brat bliźniak. Justyna informuje partnerkę Kuby o rzekomej zdradzie, a ona kończy ich związek. Wkrótce Justyna poznaje prawdy i zrywa z Kacprem.

Licealistka Luiza Ciechowicz na imprezie koleżanki obudziła się w samej bieliźnie, mimo że nie piła alkoholu i nie brała narkotyków. Nie wie, że znajomy podał jej pigułkę gwałtu. Prawdę zna jedynie koleżanka Luizy. Nastolatka szantażuje niedoszłego gwałciciela.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: