SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 340- opis, streszczenie: Niepełnosprawność

Szkoła odcinek 340- opis, streszczenie: Niepełnosprawność

02.11.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 340 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 2.10.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Maturzysta Franek Lis okłamuje swoją dziewczynę, że jego tata ma raka, ponieważ nie chce jechać z nią na studia do USA . Prawda jednak wkrótce wychodzi na jaw. Dziewczyna wpada w szał i przypadkowo rani brata swojego chłopaka.

Tymczasem nastoletni Tomek Ursynowicz udaje niepełnosprawnego, bo chce przygotować się do castingu do serialu. Zakochuje się w nim Patrycja Socha, która porusza się na wózku. On jednak interesuje się nią tylko po to, by jak najwięcej dowiedzieć się o życiu niepełnosprawnej osoby. Siostra dziewczyny odkrywa, że chłopak udaje.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: