SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 339- opis, streszczenie: Szantaż

Szkoła odcinek 339- opis, streszczenie: Szantaż

31.10.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 339 serialu paradokumentalnego w TVN w poniedziałek 31.10.2016, o godz. 16.00 streszczenie: 13-letnia Łucja Nowaczyk wygląda na starszą, więc wykorzystuje to, by umawiać się z młodymi mężczyznami. Dziewczyna nagrywa spotkania, a gdy partnerzy proponują jej seks grozi im, że złoży doniesienie na policję. Zdobywa w ten sposób pieniądze na ubrania i kosmetyki. Prawdę poznaje kolega Łucji, który bardzo jej się podoba.

Tymczasem do szkoły po kilkumiesięcznej nieobecności wraca rodzeństwo, Aneta i Maciek Raduccy. Siostra oddała bratu nerkę do przeszczepu. Chłopak jednak tego nie docenia i w wywiadzie z lekceważeniem wypowiada się o jej marzeniach. Dziewczyna uważa że przeszczep zniszczył jej przyszłość.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: