SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 338- opis, streszczenie: Poker

Szkoła odcinek 338- opis, streszczenie: Poker

28.10.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 338 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 28.10.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Gimnazjaliści Mirek i Kuba miesiąc wcześniej ukradli Andrzejowi Lesickiemu kartę kredytową, po czym zadłużyli ją na kwotę czterech tysięcy złotych, grając w pokera w internecie. Rodzice uczniów oddali nauczycielowi pieniądze, kazali też synom odpracować dług. Mirek i Kuba postanowili, że będą zarabiać na sprzedaży rozprawek z języka polskiego. Podają siebie jako autorów prac, jednak w rzeczywistości sprzedają wypracowania znalezione w internecie. Kiedy kłamstwo wychodzi na jaw, oszukani uczniowie postanawiają się zemścić.

Przyjaciółki Żaneta i Kaja spędzają razem dużo czasu. Nie podoba się to chłopakowi drugiej z dziewczyn, Maćkowi. Postanawia więc je skłócić. Włamuje się na internetowy profil Kai i zamieszcza wpis, że dziewczyna jest lesbijką. Aby go ukarać, przyjaciółki udają, że naprawdę są w sobie zakochane.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: