SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 335- opis, streszczenie: Rola w serialu

Szkoła odcinek 335- opis, streszczenie: Rola w serialu

25.10.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 335 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek 25.10.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Licealistka Iwona dostała wymarzoną rolę w serialu młodzieżową. Jej partnera ma zagrać uczeń, który od dawna podoba się przyjaciółce uczennicy, Roksanie Majchrzak. Nastolatka marzy, by poderwać przystojnego chłopaka, dlatego prosi Iwonę o zrezygnowanie z roli. Gdy ona się nie zgadza, Roksana postanawia skompromitować rywalkę i sama wystąpić w serialu.

Licealistka Irka i jej dwa lata młodsza siostra, Ola, mają nadopiekuńczą matkę, która nie pozwala im na późne powroty z imprez. Złości to szczególnie 18-letnią Irkę, która uważa, że może dłużej bawić się ze znajomymi. Chcąc ominąć zakaz, dziewczyna okłamuje mamę. Wkrótce kobieta wyjeżdża na miesiąc, a Ola szantażem zmusza siostrę, by wzięła na imprezę. Nastolatka upija się i znika w środku nocy.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: