SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 334- opis, streszczenie: Rozwód rodziców

Szkoła odcinek 334- opis, streszczenie: Rozwód rodziców

24.10.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 334 serialu paradokumentalnego w TVN w poniedziałek 24.10.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Gimnazjalistka Hania jest załamana rozwodem rodziców. Oboje uznali, że dziewczyna jest na tyle dorosła, by sama zadecydować, z kim chce mieszkać. Dla nastolatki to trudna decyzja. Koleżanka radzi jej zrobić rodzicom test i w ten sposób sprawdzić, komu bardziej zależy na córce. Egzamin zdaje tata, więc Hania wybiera jego. Boi się jednak powiedzieć mamie o werdykcie. Okłamuje ją, że będą razem mieszkać. Wkrótce prawda wychodzi na jaw.

Maturzysta Konrad boi się porzucenia. Sądzi, że partnerka z nim zerwie, kiedy pójdzie na studia medyczne. Postanawia zostać lekarzem. By to osiągnąć, na egzaminie dojrzałości musi zdawać biologię, jednak nie radzi sobie z tym przedmiotem. Tymczasem Anita umawia się na korepetycje ze studentem medycyny.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: