SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 331- opis, streszczenie: Okup

Szkoła odcinek 331- opis, streszczenie: Okup

19.10.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 331 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 19.10.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Licealistka Edyta jest zauroczona nieznajomym chłopakiem, który chowa się w szkole. Wkrótce okazuje się, że Mikołaj nie jest uczniem, ale wybrał to miejsce, by schronić się przed ojcem alkoholikiem. Mężczyzna dotkliwie go pobił. Później Edyta znajduje dowód nastolatka i przychodzi do jego domu, chcąc oddać mu zgubę. Ojciec Mikołaja zamyka dziewczynę, po czym żąda od syna zwrotu pieniędzy.

Maturzysta Antek planuje wyjechać z kolegami w Bieszczady. Rodzice obiecują, że pożyczą mu samochód, jeśli poprawi oceny. Nastolatek dostaje jednak trzy jedynki z informatyki. Postanawia poderwać nauczycielkę, Karinę Kłosek, i w ten sposób uratować sytuację.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: