SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 327- opis, streszczenie: Cukrzyca

Szkoła odcinek 327- opis, streszczenie: Cukrzyca

13.10.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 327 serialu paradokumentalnego w TVN w czwartek 13.10.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Licealistka Dagmara Wilk jest chora na cukrzycę. Lekarze zdiagnozowali tę chorobę niedawno. Kiedy jej chłopak, Rafał, i przyjaciele dowiadują się o tym, są bardzo przejęci. Jednak Dagmara nie może znieść specjalnego traktowania. Postanawia udowodnić wszystkim, że wciąż jest zwyczajną uczennicą.

Rafałowi nie podoba się agresywne zachowanie partnerki, więc kończy ich związek. Nastolatka jest pewna, że to z powodu cukrzycy i zaczyna ignorować chorobę. Gimnazjalistka Zuza Machnicka zakochała się w łobuzie z liceum, Witku Strzębskim. Sądzi, że uczeń odwzajemnia jej uczucia, jednak on tylko ją wykorzystuje. Tymczasem Witek daje Zuzie na przechowanie narkotyki.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: