SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 326- opis, streszczenie: Agresywne uczennice liceum

Szkoła odcinek 326- opis, streszczenie: Agresywne uczennice liceum

12.10.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 326 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 12.10.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Kajetan Steczko wziął udział w reklamie soku marchwiowego, dzięki czemu stał się popularny wśród uczennic. Jego roznegliżowane zdjęcia budzą zachwyt dziewczyn, które zaczynają zabiegać o względy nastolatka. Kajtek podoba się Zuzie, jednak jest ona zawiedziona tym, że imponuje mu nagła popularność. Do fanek nowego ucznia należy również partnerka szkolnego podrywacza.

Agresywne uczennice liceum, Edyta i Łucja, próbują w szybki sposób zarobić dużo pieniędzy. Namawiają koleżankę do sprzedawania podrobionych ubrań, które kupiła na chińskich aukcjach, i oszukiwania innych, że to oryginały. Klaudia zgadza się z nimi współpracować. Przemek próbuje wytłumaczyć jej, że daje się wykorzystywać.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: