SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 324- opis, streszczenie: Hejterzy

Szkoła odcinek 324- opis, streszczenie: Hejterzy

10.10.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 324 serialu paradokumentalnego w TVN w poniedziałek 10.10.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Licealistka Julia Krasowska odkrywa tożsamość osób, które umieszczają w internecie złośliwe komentarze na temat niektórych uczennic. Obrażone nastolatki postanawiają zemścić się na chłopakach. Julita udaje, że z powodu obelg chce popełnić samobójstwo.

Tymczasem maturzysta Mikołaj Redyk zamierza udowodnić, że jest najlepszy i w nauce, i w sporcie. Chłopak obsesyjnie próbuje pokonać w koszykówce Rafała Przybylskiego. Każdą wolną chwilę spędza na treningach. Jednocześnie zaniedbuje szkolne obowiązki, przez co otrzymuje - po raz pierwszy w życiu - ocenę niedostateczną. Ta sytuacja nie podoba się też dziewczynie Mikołaja.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: