SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 319- opis, streszczenie: Youtuber

Szkoła odcinek 319- opis, streszczenie: Youtuber

03.10.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 319 serialu paradokumentalnego w TVN w poniedziałek 3.10.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Gimnazjalista Patryk Głowiński to znany w szkole youtuber. Jego strona nie podoba się jednak dyrektorowi szkoły. Uczeń zachęca bowiem do niebezpiecznego zachowania. Kiedy Patryk odkrywa, że jedna z jego koleżanka umawia się za pośrednictwem internetu ze starszym mężczyzną, przygotowuje prowokację.

Tymczasem kilka uczennic liceum chce pomóc koleżance, której nie stać na wymarzoną szkolną wycieczkę do Mediolanu. Przyjaciółki podstępem przekazują jej pieniądze. Wkrótce dziewczyna dowiaduje się o tym.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: