SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 318- opis, streszczenie: Zazdrośnica

Szkoła odcinek 318- opis, streszczenie: Zazdrośnica

30.09.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 318 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 30.09.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Janka jest bardzo zazdrosna o swojego chłopaka Michała. Nie może patrzeć, jak ten rozmawia z innymi dziewczynami. Jej przyjaciółka Malwina, która jest zakochana w Michale chce skłócić parę. Namawia Jankę, by umówiła się z kimś innym.

Gimnazjalista Paweł Krolak ukrył w szkole brata, który uciekł z zakładu poprawczego. Nastolatek chce mu pomóc wyjechać za granicę. Aby zdobyć pieniądze sprzedaje laptop i telefon. Kiedy okazuje się, że to nie wystarczy, postanawia ukraść samochód matematyczki.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: