SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 315- opis, streszczenie: Dorosłe życie

Szkoła odcinek 315- opis, streszczenie: Dorosłe życie

27.09.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 315 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek 27.09.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Olek zakochał się w Elizie. Jednak chłopak zraził ją do siebie. Najpierw, gdy poszli razem do kina, cały czas się wygłupiał, następnie powiedział kolegom, że umówił się z nią dla żartu. Rozżalona dziewczyna nie chce go znać. Olek postanawia udowodnić, że mu na niej zależy. Zamierza wykrzyczeć, że ją kocha z dachu szkoły.

Maturzyści Ania i Artur postanawiają razem zamieszkać. Chcą sprawdzić, jak im się będzie układać. Dziewczyna na trzy tygodnie wprowadza się do mieszkania Artura. Jest jednak zawiedziona, bo ten zamiast spędzać z nią czas i pomagać w domu woli imprezy z kolegami. Ania przedstawia mu więc listę z podziałem obowiązków.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: