SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 313- opis, streszczenie: Morderca

Szkoła odcinek 313- opis, streszczenie: Morderca

23.09.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 313 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 23.09.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Basia Soszyńska nie może wybaczyć swojemu chłopakowi Pawłowi, który w czasie wakacji ją zdradził. Ania, z którą chłopak uprawiał seks, chce go odbić Basi. Zamierza przekonać go, że zaszła z nim w ciążę.

Pokazuje mu test ciążowy z pozytywnym wynikiem, który ma od ciężarnej koleżanki. Paweł rozstaje się z ukochaną dziewczyną, żeby być z Anią.

Wśród gimnazjalistek wybucha panika. Dziewczyny są przekonane, że uczeń ze starszej klasy jest mordercą, który wzoruje się na bohaterze kryminału. Gdy ich przyjaciółka Kamila umawia się z chłopakiem, uczennice śledzą parę. Boją się, że nastolatek ją zamorduje.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: