SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 310- opis, streszczenie: Kłamca

Szkoła odcinek 310- opis, streszczenie: Kłamca

20.09.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 310 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek 20.09.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Justyna spotyka się z Adrianem. Jej koleżanka jest zazdrosna i próbuje skłócić parę. Gdy nie udaje się jej poderwać chłopaka, podrzuca do plecaka licealistki dopalacze. Ma nadzieję, że gdy Adrian zorientuje się, że jego dziewczyna jest dilerką sam z nią zerwie.

Jeden z uczniów gimnazjum jest uzależniony od kłamania. Chłopak nie może się powstrzymać i okłamuje zarówno nauczycieli, jak przyjaciół. Gdy prawda wychodzi na jaw koledzy są wściekli. Wkrótce zaczynają martwić się o przyjaciela. Postanawiają mu pomóc i wymyślają urządzenie, które ma go wyleczyć.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: