SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 307- opis, streszczenie: Portale społecznościowe

Szkoła odcinek 307- opis, streszczenie: Portale społecznościowe

15.09.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 307 serialu paradokumentalnego w TVN w czwartek 15.09.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Jeden z gimnazjalistów jest zastraszany przez chuliganów. Chłopak boi się, że skrzywdzą oni również jego młodszą siostrę. Postanawia nauczyć się bić, nie ma jednak do tego talentu. Chce w inny sposób rozprawić się z bandytami.

Beata zarzuca swojemu chłopakowi, że dużo czasu spędza na portalach społecznościowych zamiast z nią. Adam obiecuje dziewczynie, że wytrzyma jeden dzień bez telefonu, jednak nie udaje mu się to. Dochodzi do wniosku, że jest uzależniony od internetu i chce się zmienić. Postanawia również pomóc swoim kolegom.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: