SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 296- opis, streszczenie: Film

Szkoła odcinek 296- opis, streszczenie: Film

27.05.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 296 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 27.05.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Dyrektor Chlebowski ogłosił konkurs na film, który będzie promował szkołę. Uczniowie są zainteresowani projektem, kilka osób już się do niego zgłosiło. Przemek Gawlik chciałby nakręcić własny filmik, jednak jego dziewczyna, Marlena Czajka, uważa to za zły pomysł. Zaborcza nastolatka nie pozwala partnerowi na rozwijanie pasji.

Przemek postanawia jednak wziąć udział w konkursie. Kiedy Marlena widzi, jak całuje się z inną dziewczyną, postanawia dokonać zemsty. Wykrada dysk z pracą nastolatka. Licealista Paweł ma ogromne problemy z matematyką. Grozi mu powtarzanie klasy. Po otrzymaniu kolejnej złej oceny postanawia zrezygnować z nauki. Namawia też do tego swoją dziewczynę, Basię Soszyńską. Od tamtej pory Paweł robi wszystko, by zostać wyrzuconym przez dyrektora. Basia jest przekonana, że mama jej partnera wypisała go ze szkoły. Nie wie, że postanowił on jednak skończyć liceum. Dziewczyna, chcąc zrezygnować z nauki, planuje podpalić dzienniki.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: