SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 295- opis, streszczenie: Pierwszy raz

Szkoła odcinek 295- opis, streszczenie: Pierwszy raz

25.05.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 295 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 25.05.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Licealiści Edyta i Wiktor są parą od dłuższego czasu. Oboje chcieliby przeżyć swój pierwszy raz, mają jednak dużo obaw. Chłopak martwi się brakiem doświadczenia.

Aby je zdobyć, umawia się z inną uczennicą. Tak naprawdę jest ona dziewicą, o czym nikt nie wie. Kaja i Wiktor udają przed kolegami nastolatka, że spędzili razem noc. Tymczasem Edyta dowiaduje się o rzekomej zdradzie i zrywa z partnerem.

Gimnazjalistka Antosia jakiś czas temu stała się za agresywna. Nastolatka mówi przyjaciółce, że odkryła tajemnicę mamy. Kobieta ma kochanka, który namawia ją do rozwodu. Zachowanie Antosi coraz bardziej martwi jej wychowawcę, Andrzeja Lesickiego. Wkrótce dziewczyna ucieka z domu i spędza noc na dworcu kolejowym.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: