SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 290- opis, streszczenie: Buntowniczka

Szkoła odcinek 290- opis, streszczenie: Buntowniczka

18.05.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 290 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 18.05.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Mama 13-letniej Zosi i jej starszego brata, Antka, wyjechała do Londynu. Dziś, po raz pierwszy od miesiąca, przyleci do Polski. Antek jest zły na matkę, że ich zostawiła, zaś Zosia nie może doczekać się tego spotkania. Jest pewna, że teraz będą już razem - w Krakowie albo w Anglii. Tymczasem matka uczniów nie zamierza na stałe zostawać w kraju. Kiedy Zosia odkrywa prawdę, postanawia zacząć pić i palić w szkole, żeby rodzicielka musiała się nią zaopiekować.

Gimnazjalistka Eliza jest zakochana w starszym o rok Adrianie, nie ma jednak odwagi, żeby zaprosić go na randkę. Przyjaciółki chcą jej pomóc. Dominika namawia licealistę na spotkanie z Elizą, ale w wyniku pomyłki chłopak myśli, że jest umówiony właśnie z Dominiką. Adrian robi na niej ogromne wrażenie, ale nastolatka postanawia z niego zrezygnować ze względu na Elizę. Adrian woli jednak Dominikę. Jej przyjaciółka czuje się oszukana.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: