SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 287- opis, streszczenie: Blogerka

Szkoła odcinek 287- opis, streszczenie: Blogerka

13.05.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 287 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 13.05.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Gimnazjaliści Mirek i Kamila od niedawna są parą. Zakochany chłopak zwierza się partnerce ze wszystkich swoich problemów. Wkrótce złośliwi koledzy z klasy mówią mu, że Kamila opisuje ich spotkania i rozmowy na swoim blogu.

Gimnazjalista Janek ma bardzo dużą wadę wzroku. Z powodu infekcji oka lekarz zabronił mu zakładania szkieł kontaktowych, więc chłopak musi przyjść do szkoły w znienawidzonych okularach. Nastolatek jest przekonany, że jego nowy wygląd nie przypadnie do gustu Blance, która mu się podoba. Postanawia udawać, że ma dobry wzrok. Nie zauważa jednak rowerzysty i zostaje potrącony.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: