SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 272- opis, streszczenie: Wymiana

Szkoła odcinek 272- opis, streszczenie: Wymiana

21.04.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 272 serialu paradokumentalnego w TVN w czwartek, 21.04.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Gimnazjalistka Magda bardzo dobrze się uczy. Od początku roku szkolnego pomaga Patrycji Mularz w nauce języka angielskiego, odrabia za nią zadania domowe i podpowiada na sprawdzianach. Tymczasem do szkoły przybywa grupa uczniów z wymiany. Wśród nich znajduje się Kevin, który wpada w oko Patrycji.

Dziewczyna chce jak najszybciej nauczyć się języka, by z nim porozmawiać i umówić się na randkę. Prosi o pomoc Magdę, której wcześniej ukradła wypracowanie. Oszukana nastolatka postanawia się zemścić i w imieniu Patrycji obraża Kevina.

Gimnazjaliści, Agata i Sebastian, są parą. Na początku byli bardzo szczęśliwi, jednak obecnie przestało im się układać. Chłopakowi nie podoba się, że zawsze kiedy spotyka się z Agatą, towarzyszą im przyjaciółki nastolatki. Boi się jednak jej o tym powiedzieć. Postanawia wyznać prawdę w liście.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: