SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 270- opis, streszczenie: Białaczka

Szkoła odcinek 270- opis, streszczenie: Białaczka

19.04.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 270 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek, 19.04.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Maturzystka Roksana dowiedziała się, że jest chora na białaczkę. Dziewczyna nie przyjmuje tego do wiadomości. Jej chłopak, Bruno, zauważa dziwne zachowanie Roksany, jednak nie zna przyczyny.

Tymczasem przyjaciółka, Natalia, próbuje wytłumaczyć nastolatce, że powinna rozpocząć leczenie. Zamiast tego zaczyna ona jednak chodzić na imprezy i palić. Wyżywa się na Brunonie, a po jakimś czasie z nim zrywa. Adam Pilarski i Mariusz Zawojski robią wszystko, co każą im partnerki, Lidka Borucka i Maria Madej. Chłopcy są wyśmiewani przez innych uczniów. Postanawiają sprzeciwić się dziewczynom i obejrzeć mecz z kolegami.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: