SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 269- opis, streszczenie: Problem

Szkoła odcinek 269- opis, streszczenie: Problem

18.04.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 269 serialu paradokumentalnego w TVN w poniedziałek, 18.04.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Maja Czerwińska jest w ostatnim miesiącu ciąży. Dziewczyna czuje się odtrącona przez przyjaciółki, które nie uwzględniają jej we wspólnych planach. Dodatkowo agencja modelek proponuje Mai współpracę, jednak ciąża wyklucza taką możliwość. Na domiar złego Janek Żak, ojciec dziecka, chce rozpocząć studia lotnicze w Dęblinie i namawia Maję, by razem z synkiem zamieszkała u jego rodziców.

Uczennica zaczyna rozważać oddanie niemowlaka do adopcji. Licealiści, Wiktor i Kamil są przyjaciółmi od podstawówki. Od jakiegoś czasu są zakochani w tej samej dziewczynie, Bożenie Kulig. Postanawiają jednak, że nie będą o nią rywalizować. Mimo to Wiktor próbuje poderwać Bożenę. Kiedy Kamil dowiaduje się o tym, postanawia skompromitować przyjaciela.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: