SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 267- opis, streszczenie: Pamiętnik

Szkoła odcinek 267- opis, streszczenie: Pamiętnik

14.04.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 267 serialu paradokumentalnego w TVN w czwartek, 14.04.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Uczennica gimnazjum jest załamana tym, że nie potrafi poderwać żadnego chłopaka. Staje się obiektem żartów złośliwych koleżanek. Przyjaciółka próbuje ją przekonać, że sytuacja ulegnie zmianie, kiedy dziewczyna się zakocha. Nieoczekiwanie nastolatka wpada na Olka. Ten robi na niej ogromne wrażenie.

Zdesperowana, postanawia poprosić o pomoc Patrycję, dla której rozmowa z chłopakami nie stanowi problemu. Nie wie, że koleżanka w rzeczywistości chce ją skompromitować.

Gimnazjalista znajduje pamiętnik. Autorka wyznaje miłość jego koledze, Hubertowi. Nastolatkowi podobają się wpisy, postanawia więc odnaleźć zakochaną w nim dziewczynę. Nie wie, że pamiętnik należy do młodszej o rok Uli. Tymczasem Hubert i jego kolega omyłkowo uznają Monikę za autorkę miłosnych wyznań. Uczennica nie wyprowadza ich z błędu, chce też zakpić z Uli. Jednak kiedy Hubert poznaje nastolatkę bliżej, orientuje się, że nie mogła ona napisać pamiętnika.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: