SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 265- opis, streszczenie: Podsłuch

Szkoła odcinek 265- opis, streszczenie: Podsłuch

12.04.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 265 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek, 12.04.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Gimnazjaliści, Tomek i Grzesiek, przyjaźnią się od dawna. Obaj mają kłopoty z nauką. Ich rodzice zapowiedzieli, że chłopcy dostaną kary, jeśli nie poprawią ocen. Tomek postanawia założyć podsłuch w pokoju nauczycielskim, dzięki czemu mógłby poznać pytania na klasówki.

Przez pomyłkę rozpowszechniają w szkole plotkę, że nauczycielka od informatyki ma pchły. Słyszą też, jak jeden z rodziców oskarża Kamilę Kłosek o wymuszenie łapówki. Nastolatkowie chcą pomóc w uniewinnieniu kobiety.

Artur i Weronika są parą. Jednak dziewczyna cały czas kontroluje partnera, chce też mieć go tylko dla siebie. Do tej pory chłopak grał w koszykówkę, ale musiał zrezygnować z powodu Weroniki. Kiedy drużynę czeka ważny mecz, postanawia zakończyć ich związek. Zdesperowana nastolatka wkłada szkło do plecaka Artura, licząc, że pokaleczy sobie ręce i nie zagra.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: