SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 263- opis, streszczenie: Prawda

Szkoła odcinek 263- opis, streszczenie: Prawda

08.04.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 263 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek, 8.04.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Gimnazjalistka Róża Olszewska postanawia udowodnić swoim koleżankom, że mówienie prawdy jest łatwe. W tym celu przyznaje się do plagiatu. Urażone koleżanki z klasy postanawiają dać jej nauczkę. Wykorzystują nowe zamiłowanie dziewczyny i nagrywają film, na którym przyznaje, że podoba jej się Patryk Głowiński. Następnie pokazują nagranie Kubie - chłopakowi Róży.

Licealistka Karolina nie potrafi wybaczyć zdrady swojemu chłopakowi Erykowi. Kryzys w związku dziewczyny zamierza wykorzystać Mateusz, któremu ta od dawna się podoba. Po kolejnej kłótni z Erykiem, Karolina umawia się na randkę z jego rywalem. Niebawem między chłopakami dochodzi do bójki.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: