SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 256- opis, streszczenie: Niechciana ciąża

Szkoła odcinek 256- opis, streszczenie: Niechciana ciąża

30.03.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 256 serialu paradokumentalnego w TVN w środę, 30.03.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Maturzystka Hania odkrywa, że jest w ciąży. Ona i jej chłopak, Borys, są przerażeni tym faktem. Nastolatek zwierza się swojemu przyjacielowi, który radzi mu, by Hania usunęła ciążę. Jednak ona nie chce tego robić. Za namową kolegi Borys próbuje podać jej środek poronny w tajemnicy.

Gimnazjaliści, Maja i Grzesiek, są parą. Maja od jakiegoś czasu podkochuje się w przyjacielu swojego partnera. Jednak Mariusz nie zwraca na nią uwagi. Kiedy nastolatkowie postanawiają znaleźć mu dziewczynę, Maja jest wściekła. Uczennica decyduje się zerwać z Grześkiem i związać z Mariuszem.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: