SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 249- opis, streszczenie: Roksana

Szkoła odcinek 249- opis, streszczenie: Roksana

18.03.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 249 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek, 18.03.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Maturzystka Roksana ma bardzo dobre oceny ze wszystkich przedmiotów, poza chemią, której nie lubi, nie rozumie. Ojciec nastolatki nalega, by poszła w jego ślady i studiowała medycynę.

Nauczycielka chemii, Alicja Stańko, próbuje wytłumaczyć mu, że Roksana marzy o studiach humanistycznych. Jednak ojciec dziewczyny nalega na medycynę i każe córce poprawić oceny. Zdesperowana Roksana zamyka się w klasie z Alicją Stańko i żąda, by nauczycielka zmieniła jej stopnie w dzienniku.

Gimnazjaliście Filipowi zależy na popularności, jednak koledzy nie zwracają na niego uwagi. Chłopiec zwierza się koleżance z klasy, Kai. Kiedy w okolicy szkoły pobici zostają bezdomni, Filip jest pewny, że sprawca to Patryk. Próbuje udowodnić jego winę.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: