SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 247- opis, streszczenie: Prorok

Szkoła odcinek 247- opis, streszczenie: Prorok

16.03.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 247 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 16.03.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Gimnazjalistka Marysia jest przekonana, że ma prorocze sny. Przyjaciółka, która jej nie wierzyła, odkrywa zdradę chłopaka i zrywa z nim. Teraz Marysia zamierza pomóc jej znaleźć innego partnera. Jednak dziewczyna nie wierzy w przeznaczenie i razem z nowym chłopakiem planuje nastraszyć Marysię. Olek porzuca swoje rzeczy, dzięki którym nastolatka upewnia się, że układa on plan morderstwa Leny.

Uczeń gimnazjum Tymek nie znosi swojego kolegi z klasy. Zazdrości mu popularności, którą Filip dobył dzięki umiejętnościom tanecznym. Wpada we wściekłość, kiedy Malwina rezygnuje z randki z nim, żeby umówić się z jego rywalem. Aby zaimponować dziewczynie umieszcza w internecie filmiki, na których popisuje się swoją odpornością na ból. Pomysły Tymka za każdym razem są coraz bardziej niebezpieczne, ale zyskuje upragnioną popularność.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: